Hoppa till sidans innehåll

Lektions schema ht 19

03 JUL 2019 08:04
Här kan ni se vilka dagar och vilken grupp ni rider i under höstterminen 2019 Terminen drar igång måndag vecka 34.
  • Uppdaterad: 03 JUL 2019 08:04

 

Måndagar

 

Tisdagar

 

Onsdagar

 

Torsdagar

 

16.30

 

16.00 (Hopp sp ojämn v.)

 

16.30

 

16.30 (Knatte)

1

Isabell Kallin

1

Alma Börjesson

1

Antra Strupska

1

Maja Persson

2

Elise Andersson

2

Emmy Ingvaldsson

2

Hanna Lindell

2

Emmy Eliasson

3

Isabell Karlsson

3

 Nova Bengtler

3

Maja Lindell

3

Millie Josefsson

4

Jasmine Skoog

4

 

4

Nova Bengtler

4

Alva Wilhelmsson

5

Olivia Klang

 

17.00 (Hopp sp jämn v.)

5

Jessica Doering

5

Sofia Casini

6

 

1

Vilma Melgard

6

Elin Hilvarsson

6

Ebba Nicander

7

 

2

Emilia Bengtler

7

Tili Stauuss

7

 

8

 

3

Tyra Kaldo

8

Kajsa Bureman

8

 

 

17.00

4

Irma Kaldo

 

17.30

 

17.00 (Knatte)

1

Greta Bengtsson

5

 

1

Leia Nyblom

1

Vendela Staxäng

2

Ebba Mårtensson

 

18.15 (Hopp sp jämn v.)

2

Lisen Östensen

2

Isabella Stenberg

3

Emilia Bengtler

1

Louise Abrahamsson

3

Jenny Bergqvist

3

Alma Soreano

4

Alvina Borell

2

Sabina Olofsson

4

Ella Martinsson

4

Isabella Jansson

5

Sofie Pantzer

3

Linn Nilsson

5

Alma Börjesson

5

Ella Didriksson

6

Moa Mårtensson

4

Tilda Jagerfeldt

6

Julia Nilsson

6

Jolin Carlsson

7

Emmy Ingvaldsson

5

Thea Sjöberg

7

 

7

Alva Andersson

8

 

 

17.00 (hopp sp ojämn v.)

 

18.30

 

17.30

 

18.00

1

Kerstin Primaru

1

Elvira Pettersson

 

Lilly

1

Elina Rosengren

2

Vera Lidholm

2

Anna Lundbäck

 

Moa Didriksson

2

Linn Nilsson

3

Alva k Nordling

3

Ellie Eikemo

 

Elise Jarestam

3

Gabriella Hansen

4

 

4

Felicia Bolin

 

Leonardo Casini

4

Olivia Andersson

5

 

5

Matilda Bolin

 

Nellie Eliasson

5

Alva K Nordling

 

18.15 (hopp sp ojämn v.)

6

Maja Lundbäck

 

Novallie Evensen

6

Vera Lidholm

1

Jennie Soreano

7

 

 

Freyah Thorsson

7

Kerstin Primaru

2

Marlene Söderberg

 

 

 

18.00

8

 

3

Olivia Andersson

 

 

1

Lovisa Murberger

 

19.00

4

Jeanette Vik

 

 

2

Isabell Wrangmo

1

Frida Hallqvist

5

 

 

 

3

Annie Custhag

2

Anna Ragnarsson

 

19.30 Vuxen

 

 

4

Axel Custhag

3

Annika Ragnarsson

1

Mona Carlsson

 

 

5

Joline Rosendahl

4

Matilda Aho

2

Liselott Forsström

 

 

6

Alice Bergqvist

5

Lisa Pettersson

3

Linda Åsberg

 

 

 

 

6

Alice Wikström

4

Rose Rundblad

 

 

 

 

7

 

5

Jeanette Vik

 

 

 

 

8

 

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skribent: Jeanette Vik
Epost: Adressen Gömd

 

 logga

 GullmarsData

SISU_Webb_Banner_190X190_samverkan

 

 

Postadress:
Lysekils Ryttarförening - Ridsport
Ulseröd 112
45392 Lysekil

Kontakt:
Tel: 0732630705
E-post: This is a mailto link

Se all info