Hoppa till sidans innehåll

Nytt Lektions schema ht 19

03 JUL 2019 08:04
Här kan ni se vilka dagar och vilken grupp ni rider i under höstterminen 2019 Terminen drar igång måndag vecka 34.
  • Uppdaterad: 03 JUL 2019 08:04

 

Måndagar

 

Tisdagar

 

Onsdagar

 

Torsdagar

 

16.30

 

16.00 (Hopp sp ojämn v.)

 

16.30 (knatte)

 

16.30 (Knatte)

1

Isabell Kallin

1

Leia Nyblom

1

Märtha Borning

1

Maja Persson

2

Elise Andersson

2

Emmy Ingvaldsson

2

Freja Sölvesvall

2

Emmy Eliasson

3

Isabell Karlsson

3

Nova Bengtler

3

Stina Sölvesvall

3

Ebba Nicander

4

Olivia Klang

4

Alma Börjesson

4

Maja Johansson

4

Alva Wilhelmsson

5

 

5

Ella Martinsson

5

Isabella Jansson

5

Sofia Casini

6

 

 

17.00 (Hopp sp jämn v.)

6

Simon Jakobsson

6

 

7

 

1

Vilma Melgard

7

Ingrid Jakobsson

7

 

8

 

2

Irma Kaldo

8

 

8

 

 

 

3

Tyra Kaldo

 

 

 

 

 

17.00

4

 

 

17.00

 

17.00 (Knatte)

1

Anja Swärd

5

 

1

Tilii Stauuss

1

Vendela Staxäng

2

Ebba Mårtensson

 

18.15 (Hopp sp jämn v.)

2

Kajsa Bureman

2

Isabella Stenberg

3

Emilia Bengtler

1

Louise Abrahamsson

3

Jasmine skoog

3

Alma Soreano

4

Leia Nyblom

2

Sabina Olofsson

4

Nova Bengtler

4

Alice Öhrblad

5

Sofie Pantzer

3

Linn Nilsson

5

Jessica Doering

5

Ella Didriksson

6

Moa Mårtensson

4

Thea Sjöberg

6

 

6

Alva Andersson

7

Emmy Ingvaldsson

5

 

7

 

7

Millie Josefsson

8

 

 

17.00 (hopp sp ojämn v.)

 

18.00

 

17.30

 

18.00

1

Kerstin Primaru

1

Elin Hilvarsson

1

Lilly

1

Elina Rosengren

2

Vera Lidholm

2

Lisen Östensen

2

Moa Didriksson

2

Linn Nilsson

3

Alva k Nordling

3

Jenny Bergqvist

3

Elise Jarestam

3

Gabriella Hansen

4

Emilia Bengtler

4

Ella Martinsson

4

Leonardo Casini

4

Alva K Nordling

5

 

5

Alma Börjesson

5

Nellie Eliasson

5

Vera Lidholm

 

18.15 (hopp sp ojämn v.)

6

Julia Nilsson

6

Novallie Eliasson

6

Kerstin Primaru

1

Olivia Andersson

7

Hanna Lindell

7

Freyah Thorsson

7

Alvina Borell

2

Marlene Söderberg

 

 

8

Jolin Qvillberg Carls…

8

 

3

Jeanette Vik

 

 

 

18.00

 

19.00

4

 

 

19.00

1

Alice Bergqvist

1

Frida Hallqvist

5

 

1

Elvira Pettersson

2

Lovisa Murberger

2

Anna Ragnarsson

 

19.30 Vuxen

2

Ellie Eikemo

3

Isabell Wrangmo

3

Annika Ragnarsson

1

Mona Carlsson

3

Felicia Bolin

4

Annie Custhag

4

Matilda Aho

2

Liselott Forsström

4

Matilda Bolin

5

Joline Rosendahl

5

Lisa Pettersson

3

Linda Åsberg

5

Antra Strupska

6

 

6

Alice Wikström

4

Rose Rundblad

 

 

7

 

7

Wilma Carlsson

5

Jeanette Vik

 

 

 

19.00

8

Greta Bengtsson

6

 

 

 

1

Viktoria Johansson

9

Evelin Olofsson

 

 

 

 

2

Jennie Soriano

 

 

 

 

 

 

3

Camilla Bengtler

 

 

 

 

 

 

4

Evelin Källberg

 

 

 

 

 

 

5

Ullrika Josefsson

 

 

 

 

 

 

6

 

 

 

 

 

 

 

7

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Skribent: Jeanette Vik
Epost: Adressen Gömd

 

 logga

 GullmarsData

SISU_Webb_Banner_190X190_samverkan

 

 

Postadress:
Lysekils Ryttarförening - Ridsport
Ulseröd 112
45392 Lysekil

Kontakt:
Tel: 0732630705
E-post: This is a mailto link

Se all info